ﺳﻪشنبه 4 اردیبهشت 1397   |  
Menu
تاریخ درج: چهارشنبه 14 تیر 1396                     تعداد بازدید صفحه: 1544
درخواست اداره سهام موسسه اعتباری ملل از سهامدارانی که تاکنون شماره حساب خود را برای واریز سود و وجوه حق تقدم استفاده نشده اعلام ننموده‌اند

 

درخواست اداره سهام موسسه اعتباری ملل از سهامدارانی که تاکنون شماره حساب خود را برای واریز سود و وجوه حق تقدم استفاده نشده اعلام ننموده‌اند.

وجوه ناشی از فروش حق‌تقدم استفاده نشده سهام آن دسته از سهامداران محترم موسسه اعتباری ملل(سهامی عام) که از حق‌تقدم سهام خود در افزایش سرمایه مصوب مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ2بهمن۱۳۹5 استفاده نکرده و نسبت به اعلام اطلاعات مربوط به شماره حساب خود اقدام نمودند پس از کسر کارمزد و هزینه های مربوطه به حسابشان واریز گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل، سهامداران محترمی که فاقد هرگونه حسابی در موسسه هستند می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب موسسه در سراسر کشور، نسبت به افتتاح حساب اقدام نموده و شماره آن را برای واریز وجوه ناشی از فروش حق تقدم به اداره سهام موسسه اعتباری ملل اعلام نمایند.

همچنین سهامداران گرامی جهت کسب هرگونه اطلاعات مرتبط و اعلام شماره حساب خود با شماره تلفن 88620772-021 اداره امور سهام موسسه اعتباری ملل تماس حاصل نمایند


print
دی ان ان