پنجشنبه 2 خرداد 1398   |  
Menu
تاریخ درج: چهارشنبه 09 خرداد 1397                     تعداد بازدید صفحه: 1148
جلسه هم اندیشی و اعلام برنامه ها و اهداف سال ۹۷

 

 به گزارش روابط عمومي موسسه اعتباري ملل جلسه هم اندیشی و اعلام برنامه ها و اهداف سال ۹۷ با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌ مديره، مديران ارشد و عملياتي، روساي مناطق و حوزه هاي سراسر كشور در ساختمان مركزي موسسه اعتباری ملل و به منظور بررسی راهکارها، برنامه ریزی برای افزایش بهره وری و بررسی چالش های شعب برگزار گرديد. 

 

 

در این جلسه سيد امين جوادی پس از بیان سخنانی از حضرت علی علیه السلام به رویکردها و برنامه های هیئت مدیره در سال ۹۷ پرداخت.
ايشان به مهمترین مسائل موسسه اعتباري ملل همچون افزایش آموزش، جذب مشتری از طریق روش هاي نوين بازاریابی، تقویت بدنه کارشناسی و اعتباري اشاره داشتند.
وی با تاکید بر لزوم جابجایی پرسنل شعب افزود: همانطور که می دانیم جابجایی پرسنل جزو اصول مسلم سیستم بانکی است. باید مدیران شعب هجرت را فرصت بشمارند و در جهت ارتقای خود به کار گیرند.
در ادامه اين نشست آقايان مروجي رياست محترم هيت مديره، دكتر حيدرزاده و دكتر رسولي عضو هيت مديره و دكتر بكاء معاونت محترم فناوري و اطلاعات دقايقي براي حاضرين سخن گفتند و سپس جناب آقاي دكتر خرامهر مديرعامل گروه توسعه اقتصاد ملل و جناب آقاي طحان معاونت امور شعب گزارشي پيرامون عملكرد دو مجموعه تحت مديريت ارايه نمودند. در پايان نيز جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد كه برخي از روساي حوزه به نمايندگي به بيان ديدگاه ها و نظرات پرداختند.

 


print
دی ان ان