جمعه 29 تیر 1397   |  
Menu
تاریخ درج: چهارشنبه 15 شهریور 1396                     تعداد بازدید صفحه: 9409
اطلاعیه شماره ۳ موسسه اعتباری ملل در خصوص تعاونی اعتبار منحله وحدت

بنام خدا
با عرض سلام و ادب و احترام و تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی النقی (ع) و همچنین تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید اکمال دین و اتمام نعمت، بدینوسیله به استحضار مشتریان و سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار وحدت می رساند؛
با تکیه بر الطاف بیکران خداوند منان و عنایات ائمه اطهار(ع) با تلاش شبانه روزي  همکاران موسسه اعتباری ملل و همکاری اعضای هیات تصفیه و مدیران ارشد تعاونی اعتبار وحدت، کار بازرسی و شناسائی وضعیت ترازنامه (منابع، مصارف و...) شعب تعاونی، توسط تيم هاي بازرسی موسسه روز گذشته پایان یافت و گروهای بازرسی پس از بازگشت از ماموریت در اسرع وقت نسبت به جمع بندی و ارائه گزارش اقدام خواهند نمود.
همچنین کار شناسائی املاک و سایر دارائی‌های تعاونی نیز کماکان در حال انجام بوده، ارزیابی تعدادی از املاک انجام و با تعیین کارشناس رسمی دادگستری بزودی مورد کارشناسی قرار خواهند گرفت و بخشی از املاک نیز که دارای نقص يا کسری مدارک و يا داراي معارض هستند در حال رایزنی با هیات تصفیه، بانك مرکزی و قوه قضائیه هستیم که  انشاءالله هرچه سريعتر تعيين تكليف شده و کارشناسي و ارزيابي امکان پذیر می گردد.
بديهي است گزارش هاي واصله پس از جمع بندي تقدیم بانک مرکزی خواهد شد و حسب نظر مراجع ذيصلاح، امید به خدا کار پرداخت سپرده‌ها آغاز می گردد.
در پایان از صبوری تمامی مشتریان و سپرده گذاران ارجمند تعاونی اعتبار منحله وحدت که در این فرآیند به خوبی و با متانت تمام و کمال، خدمتگزاران خود را در موسسه اعتباری ملل همراهي و همياري مي نمايند صمیمانه سپاسگزاریم.
 
 مجدداً تاکید می شود اخبار و اطلاعات مربوط به ساماندهي تعاونی اعتبار وحدت را صرفاً از طریق سایت و تلگرام رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های ذیل پیگیری فرمایید.
www.melalbank.ir
 @melal_bank_ir
 
موفق و سربلند باشید
روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

print
دی ان ان