یکشنبه 28 مرداد 1397   |  
Menu
عنوان
تکمیل فرم درخواست الکترونیکی
ملل کارت سفارشی
هدیه کارت سفارشی

 

راهنمای کاربری سامانه

درخواست الکترونیکی کارت سفارشی

 (ویژه مشتریان و متقاضیان محترم)

ویرایش:950219

 

توجه: لطفا قبل از تکمیل فرم درخواست، راهنمای فوق را مطالعه فرمایید.


در سامانه درخواست الکترونیکی کارت سفارشی (فرم زیر)، ابتدا قسمت اطلاعات درخواست کننده را دقیق و کامل تکمیل نمایید. در قسمت اطلاعات درخواست، نوع کارت درخواستی را انتخاب نمایید:

1-1- ملل کارت سفارشی        2-1- هدیه کارت سفارشی

 


  • بعد از انتخاب گزینه ملل کارت سفارشی در زیر فرم، الگو و نمونه کارت مربوطه نمایش داده شده و از قسمت بارگذاری تصویر شخصی با انتخاب گزینه Browse فایل تصویر شخصی خود را طبق استاندارد خواسته شده (ابعاد: 3*4 – حداکثر حجم: 100kb و قالب: jpg) بارگذاری نمایید.

 

 

  • در ادامه شعبه ای را برای دریافت کارت سفارشی خود انتخاب نمایید.

 

 

  • و در انتها با تایید هزینه مربوطه صدور کارت و تایپ گذرواژه هوشیاری (با رعایت حروف بزرگ و کوچک) دکمه ثبت درخواست را جهت ثبت نهایی انتخاب نمایید.

 

 

  • در صورت ثبت صحیح درخواست تاییدیه و شماره پیگیری در صفحه برای شما نمایش داده می شود.

 


  • بعد از انتخاب گزینه هدیه کارت سفارشی در زیر فرم، الگو و نمونه کارت مربوطه نمایش داده شده و از قسمت بارگذاری تصویر شخصی با انتخاب گزینه Browse فایل تصویر شخصی طبق استاندارد خواسته شده و از قسمت بارگذاری پس زمینه کارت سفارشی، پس زمینه مد نظر را (طبق استاندارد خواسته شده) بارگذاری و در صورت داشتن متن سفارشی آنرا (حداکثر تا 30 حرف) در کادر مربوطه وارد و در ادامه تعداد کارت درخواستی و شعبه ایی جهت دریافت کارت خود را انتخاب نمایید.

 

  • و در انتها با تایید هزینه مربوطه صدور کارت و تایپ گذرواژه هوشیاری (با رعایت حروف بزرگ و کوچک) دکمه ثبت درخواست را جهت ثبت نهایی انتخاب و منتظر تاییدیه نهایی سیستم بمانید. جهت خروج، گزینه بازگشت را انتخاب نمایید.

 

 

نمایش بصورت چند صفحه ای
دی ان ان