شنبه 5 اسفند 1396   |  
Menu
فهرست مطالب
1- رفع خطای امنیتی در مرورگر اینترنت اکس‍پرور
2- رفع خطای امنیتی در مرورگر گوگل کروم
3- رفع خطای امنیتی در مرورگر فایرفاکس
4- اولین ورود به سامانه بانکداری اینترنتی
5- سپرده ها
6- کارت به کارت
7- انتقال وجه داخلی (ملل به ملل)
8- انتقال وجه بین بانکی
9- مدیریت چک (حواله)
10- پرداخت قبوض
11- مشخصات تسهیلات
12- مدیریت کارت
13- کارت اعتباری
14- کارتابل
15- گزارشات
16- تغییر رمز
17- سرویس ها
18- تنظیمات من

12-مدیریت کارت

از این گزینه جهت بررسی جزئیات کارت بانکی که به حساب کاربر متصل می باشد، استفاده می شود.

پس از انتخاب گزینه مدیریت کارت، گزینه های زیرمجموعه آن مانند درخواست مسدود کردن کارت، تغییر رمز دوم و وضعیت کارت و مانده گارت شتابی نمایش داده می شود.

12.1-درخواست مسدودکردن کارت: با انتخاب این گزینه، پنجره زیر نمایش داده می شود. در این پنجره، فهرست شماره کارت ها در لیست بازشونده وجود دارد. کاربر شماره کارت مورد نظر را انتخاب کرده و دکمه ثبت را فشار می دهد.

 

12.2-تغییر رمز دوم کارت: از این گزینه جهت تغییر رمز کارت بانکی استفاده می گردد. زمانی که کاربر این گزینه را انتخاب می کند، پنجره زیر نمایش داده می شود.

ثبت: با انتخاب دکمه ثبت در پنجره بالا، پنجره تغییر رمز دوم نمایش داده می شود (پنجره زیر). در این پنجره، کاربر جزئیات کارت مانند سال و ماه انقضاء، رمز دوم قبلی، رمز دوم جدید، تکرار رمز دوم جدید را وارد می کند و سپس دکمه ثبت را فشار می دهد.

 

 

12.3-مشاهده وضعیت کارت ها: به کمک این منو کاربر می تواند وضعیت کارت را بررسی نماید. زمانی که کاربر این گزینه را انتخاب می کند، پنجره زیر نمایش داده می شود. در این پنجره، اطلاعات مرتبط با کارت مانند شماره کارت، نام مشتری، وضعیت کارت و تاریخ انقضای کارت نمایش داده می شود. موجودی کارت های فعال نیز نمایش داده می شود.

 

 

12.4-مانده کارت شتابی: از این گزینه جهت دریافت موجودی کارت استفاده می شود. کاربر می تواند موجودی هر کارتی را دریافت کند. می تواند کارت شتاب یا کارت داخلی باشد. کاربر می بایست ورودی شماره کارت و اطلاعات کارت را وارد کند.

 


11- مشخصات تسهیلات | صفحه 13 از 19 | 13- کارت اعتباری
دی ان ان